GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem
< zpět na přehled

FenStar realizuje Upgrade svého informačního systému

20.9.2013

Jeden z předních evropských výrobců oken a dveří, společnost FenStar s.r.o. se sídlem v Hodějicích u Slavkova, realizuje Upgrade svého informačního systému na nejnovější verzi řešení 3E-LOOK a novou verzi ERP systému Microsoft Dynamics AX.

Naše společnost vyhrála výběrové řízení a realizuje upgrade části 3E-LOOK. Po Upgrade se zvýší využití nového IS včetně rozšíření funkcionality o logistiku a přesnější řízení výroby.

DALŠÍ ZPRÁVY

15.7.2022

Bezpečnostní audit

Bezpečnostní audit

Přes 7 let zajišťujeme metodicky i prakticky potřebné úkony k realizaci bezpečnostních auditů nutných k zajištění provozování nabízených služeb zákazníka.

1.3.2022

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Proces výběrového řízení, spolupráce na řešení smluvních podmínek a nyní již vlastní řízení projektu na straně zákazníka vůči vybranému dodavateli ERP.

20.10.2020

Product Information Management

Product Information Management

Realizace správy informací o produktech, je další částí do komplexního informačního systému společnosti TON. Potřeba všech informací na jednom místě, podpora řešení B2B, to jsou hlavní benefity tohoto řešení.

9.9.2020

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

Je nám potěšením, že jsme mohli přispět svým odborným posudkem k návrhu smluv na dodávku a implementaci nového ERP, včetně servisních služeb. Je to další reference úspěšného využití našich zkušeností.