GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem

O společnosti

Ve sféře informačních systémů a technologií se pohybujeme přes 25 let a to na různých pozicích a funkcích. Počátky našeho podnikání v oblasti ICT se datují od roku 1992, konzultační činnosti se věnujeme od roku 2005, kdy jsme se rozhodli své praktické zkušenosti z projektů cíleně nabízet zákazníkům.

Představení společnosti

25

let

se pohybujeme ve sféře IS a technologií

1992

počátky

našeho podníkání v oblasti ICT

Projekty provádíme buď samostatně v malém týmu, případně s dalšími kolegy, kteří díky své erudici podnikají na základě živnostenského oprávnění. S těmito špičkovými odborníky na jednotlivé oblasti jsme schopni pružně zareagovat a sestavit projektový tým podle vašich požadavků.

Naše zkušenosti vycházejí především z implementací ERP SAP, Microsoft Dynamics AX a dalších podnikových systémů. Dále pak z vývoje aplikací, z řízení rozsáhlých projektů v řádech desítek miliónů korun, ale i ze služeb pro malé společnosti či úřady v rozsahu desítek tisíc Kč.

Čerpáme také z rozsáhlého poradenství zahrnujícího např. realizace studií proveditelnosti, outsourcingu pro velké společnosti, z provedených bezpečnostních auditů, koncipování strategií ICT, dohledů nad projekty apod. Zkrátka nasbírali jsme zkušenosti ze všech projektů, které jsme dosud realizovali, a to jak v roli dodavatele, tak na straně zákazníka.

Více o našich službách

Náš tým

Tomáš Gadas

Tomáš Gadas

Senior project manager, CEO

S více než 25 lety zkušeností z oblasti IT se Tomáš Gadas primárně věnuje řízení a implementaci informačních systémů a analýzám stavu ICT. Je také angažován do firem na pozici externího ředitele ICT. Díky praktickým zkušenostem z implementací informačních systémů SAP, AX, NAV, QI, Sharepoint a EAM přináší přidanou hodnotu do každé nové implementace jakéhokoliv IS. Je mimo jiné autorem metodiky k podpoře výběru nového informačního systému.

Ing. Miloslav Urbiš

Ing. Miloslav Urbiš

Senior konzultant na bezpečnost IS

Miloslav Urbiš je zaměřením soudní znalec v oboru „Bezpečnost Informačních systémů“. Ve společnosti působí jako bezpečnostní konzultant IS. Při práci využívá především znalosti procesního řízení dle ITIL a znalosti administrace operačních systémů Windows a Linux, včetně jejich zabezpečení. Zkušenosti má také s aplikováním bezpečnostních opatření v sítích, s provozováním certifikační autority a s řešením bezpečnosti IT a SCADA systémů.

Ing. Tomáš Ratajský

Ing. Tomáš Ratajský

Senior project manager implementací IS SAP

Tomáš Ratajský se může pochlubit téměř 20 letými zkušenosti z oblasti rozsáhlých implementací SAP. Při své práci nejvíce sází na posuzování procesů ve společnostech a v návrzích řešení jak optimalizovat, zjednodušit a zefektivnit. Kromě běžných obchodních společností klade důraz především na společnosti výrobní, u kterých se zaměřuje na optimalizace dodavatelského řetězce, výroby a řízení skladu.

Sponzoring

Nejsme uzavřeni světu mimo IT a také si uvědomujeme, že úspěch v podnikání nás zavazuje k pomoci. Dlouhodobě podporujeme legendu českého triatlonu Jardu Hýzla, naposledy na mistrovství světa v dlouhém triatlonu - IRONMAN, Hawai - Kona 2017.