GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem

Reference

Ta nejvyšší liga funguje na doporučení, takto získáváme projekty a naše angažování i my. Nám to tak potvrzuje, že svou práci děláme správně.

Komu jsme pomohli

MS Sharepoint + K2 Blackpearl

MS Sharepoint + K2 Blackpearl

TON a.s. / Úspěšný projekt implementace elektronického oběhu přijatých faktur a elektronizace dokumentů a workflow procesů v TON a.s.

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM

TON a.s. / Referenční video povedeného projektu, kde jsme v roli externího CIO řídili celý projekt od výběrového řízení až po implementaci a zavedení do provozu.

Referenční video, jak konstruovat okna v Tabletu

Referenční video, jak konstruovat okna v Tabletu

Fenstar s.r.o. / Při podpoře řešení 3E LOOK pro konstrukci a výrobu oken jsme přiblížili stávajícím a potenciálním zákazníkům možnosti využití tabletu.

Telegraficky

Velkoobchod Ptáček a.s.
Projekty ICT v období let 2018-2023 - pozice řízení projektů ERP, CRM, ..
E-GAMING S.R.O.
Služby v oblasti bezpečnosti ICT a provádění reauditů každým rokem pro Česko, Polsko a další země v rámci EU.
Agrotec Group a.s.
Role koordinátora IT projektů ve skupině, řízení vlastních projektů na straně zákazníká vůči IT dodavatelům v různých oblastech - SAP, DMS - Sharepoint, HR IS, Facility management, e-learning a další.
Brněnské komunikace a.s.
Řízení projektu implementace ERP QI na straně zákazníka. Pozice externího manažera IT pro strategii a rozvoj IT.
Kemwater ProChemie s.r.o.
Dodávka konzultačních služeb SAP oblast finance, majetek, controlling.
TON a.s.
Upgrade Microsoft Dynamics NAV2018
Fenstar s.r.o.
Významný evropský výrobce oken a dveří v Hodějicích u Slavkova. Dlouholetá spolupráce zahrnovala řízení ICT, implementaci ERP Microsoft Dynamics AX včetně branžového řešení pro výrobu oken 3E-LOOK z německého Oberkochenu. Díky tomuto řešení jsou pokryty procesy od zpracování zakázek až po řízení operací výroby a expedici.
MORAVIA CANS a.s.
zpracování zadávací dokumentace k výběru ERP
TON a.s.
Implementace MS Sharepoint – elektronický oběh a schvalování přijatých faktur, cena CIO Business World za byznys přínos – soutěž IT projekt roku 2016
TON a.s.
revize ICT, definice SLA
Synot Holding a.s.
konzultační a poradenská činnost pro majitele společnosti, posouzení nákladů Datového centra, posouzení ICT – poskytovaných služeb a nákladů
Vysoká škola logistiky Přerov
audit bezpečnosti
Synot ICT Services a.s.
konzultační služby IT, bezpečnostní audit
TON a.s.
audit bezpečnosti
TON a.s.
implementace Microsoft Dynamics CRM
Unipap a.s.
revize řešení Microsoft Dynamics AX
LPS Automotive s.r.o.
poradenství při uzavírání smluv na dodávku nového IS, revize implementačního projektu.
Státní úřad inspekce práce
administrace dotačního projektu, implementace nového IS
SAKO a.s.
drobná konzultační činnost
TON a.s.
role externího CIO
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Analýza IT služeb – SLA, zpracování zadávací dokumentace na dodávku nového IS pro kontrolní a laboratorní činnost

Řekli o nás

V rámci implementačních projektů, které realizujeme převážně s využitím ERP systému QI se setkáváme s „poradci“ a nebo také s „Poradci“. Pan Gadas patří jednoznačně k těm druhým. Při implementaci v Brněnských komunikacích odvedl perfektní práci jako koordinátor, komunikátor, mediátor a také jako člověk, který dokázal s lidským přístupem v rámci specifické organizace spojit dosud nespojené lidi a informace do uchopitelného celku a předat nám je tak, abychom byli schopni systém uvést do života. Naopak technické věci, které bychom uživatelům vysvětlovali velmi obtížně jim dokázal podal tak, že jim to bylo jasné. Naše setkání na tomto projektu nebylo pro nás tak často se vyskytujícím vzájemným bojem dodavatele a poradce, ale racionální a smysluplnou spoluprací, která přinesla zákazníkovi výsledek. Doporučuji ho nejen jako poradce, ale i jako člověka.

Ing. Jan Melzer
statutární ředitel / Adaptica a.s.
Implementace ERP QI

První implementaci CRM jsme absolvovali ve své vlastní režii v domnění, že dodavatel softwarového řešení nám nabídne produkt na míru, včetně jeho zavedení do praxe. Výsledkem této volby byl následný nutný upgrade celého CRM řešení. Nově jsme však nechtěli mít jen ten nejlepší software na trhu, ale i špičkové řešení včetně kompletní analýzy a revize svých vlastních potřeb, která byla nutná pro rychlé a bezproblémové zavedení CRM do rutinní praxe. Proto jsme si na základě prověřených referencí zvolili jistotu a vše svěřili firmě GADAS it consulting. Výsledkem jsou naši spokojení zákazníci, kteří u nás oceňují nejen kvalitu výrobků ale i kvalitu poskytovaných služeb, kterou jim dnes díky profi řešením a postupům umíme nabídnout.

Ing. Robert Valentík
sales director / TON a.s.
Implementace Microsoft Dynamics CRM

Tomáš Gadas je ryzí profesionál, expert pro optimalizace a implementaci procesních systémů. Měl jsem možnost se s ním seznámit ve výběrovém řízení na řešení pro procesní řízení a DMS systém pro společnost TON. Byl schopen jasně definovat zadání pro implementaci systému a očekávání zákazníka, které vedlo k výběru řešení s nejvyšší přidanou hodnotou a s rychlou návratností. Ve výběrovém řízení precizně zpracoval zadávací dokumentaci, definované požadavky byly zapsané formou popisu procesů. V průběhu implementace MS Sharepoint pomohl k úspěšnému řízení projektu. Identifikoval klíčové oblasti projektu, které pomohly rychlému zavedení procesů do praxe. Dokáže lidi okolo sebe nadchnout a motivovat pro správnou věc, o které je přesvědčen že její realizace bude přínosem.

Michal Jäger
Head of ITS sales / Konica Minolta
Microsoft Sharepoint s elektronickým oběhem přijatých faktur

GADAS it consulting jsme oslovili v okamžiku, kdy jsme o IS AXAPTA měli jasno. Potřebovali jsme ale pohlídat fázi uzavření smlouvy o dodávce a implementaci, mít odborného oponenta k plánu implementace a zástupce ve fázi implementační. Využili jsme zkušeností pana Gadase z implementací IS i třeba v oblasti metodiky číslování materiálových položek. S poradenstvím jsme byli natolik spokojeni, že jsme doporučili tuto společnost pro implementaci IS u našeho obchodního partnera. Náš vztah pokračuje při malých jednorázových konzultacích ve vazbě na náš IS. Jsem přesvědčen o tom, že zkušenosti této společnosti a jejich konzultantů budou přínosem pro kohokoliv, kdo se chystá implementovat.

Ing. Zbyněk Veselý
Ředitel společnosti / LIFOCOLOR, s.r.o.
Spolupráce při uzavírání smlouvy o dodávce IS

Konstrukce oken a dveří, obchodní cenová kalkulace, materiálový kusovník, technická dokumentace, řízení obráběcích center, obrazovková pracoviště, logistika, nákup a sklady, finance. To je komplexní řešení informačního systému LuuXa založené na standardním ERP Systému Microsoft Dynamics AX a branžové řešení Look od společnosti 3E Datentechnik z německého Oberkochenu. Informační systém LuuXa je pro naši firmu životně důležitý. Velmi široký sortimet výrobků a technicky náročná výroba klade na náš informační systém velké nároky. Proto byl systém v průběhu implementace významně upraven pro naše specifické podmínky. Firma GADAS it consulting se podílela na implementaci informačního systému, zajišťovala jeho servis a rozvoj v oblastech, které napomáhají zefektivnit chod celé naší firmy.

Ing. Dušan Kadrnožka
Ředitel společnosti / FENSTAR s.r.o.
Implementace Microsoft Dynamics AX + 3E-LOOK

V KEMIFLOC jsme používali již delší dobu informační systém na DOS platformě, který v oblasti účetnictví poskytoval požadovanou funkcionalitu, ale věděli jsme, že je nutné postoupit kvalitativně kupředu. Proto nám společnost GADAS it consulting zpracovala na základě konzultací v naší společnosti analýzu našich požadavků, provedla vydefinování procesů a funkcí, požadovaných po novém informačním systému. Následně jsme společně absolvovali proces výběrového řízení a absolvovali prezentace firem, které postoupily do užšího kola výběrového řízení. Zkušenosti konzultanta nám také finálně pomohly při uzavírání smluvního vztahu s dodavatelem, kterého jsme si vybrali.

Ing. Michal Novák
Ředitel společnosti / KEMIFLOC a.s.
Poradenství při výběru IS

Při výběru nového informačního systému jsme úspěšně spolupracovali s firmou GADAS it consulting, která pro nás zajistila profesionální externí vedení projektu. Úspěšně nás provedla úskalím výběrového řízení a nastartovala následný proces implementace IS. Významně nám pomohla ujasnit si naše požadavky na IS, zorientovat se v nabídce na trhu, nalézt řešení „šité na míru“ a rozběhnout implementaci. Z vlastní zkušenosti bych doporučoval firmám, které nemají zkušenosti s implementací informačního systému, zajistit si externího specialistu i pro dobu implementace a ne pouze pro výběrové řízení, jak jsme to udělali my.

Mgr. Libor Lanč, MSc
Jednatel / JASPIS FASHION s.r.o., Pánské košile NAT!VE, FR, COLUMBUS
Výběr IS a řízení projektu

Starší reference, které se staly základem našich zkušeností

Meopta a.s.
dodávka licencí Axapta
Agrofert Holding, a.s.
řízení implementace SAP
Precheza a.s.
řešení technologické infrastruktury, implementace SAP
Čedok a.s.
řízení implementace SAP
Pojišťovna české spořitelny
řízení implementace SAP
FMT spol. s r.o.
implementace řešení 3E-LOOK
HAWLE ARMATURY spol. s r.o.
metodika a výběr IS
OMEGA SERVIS HOLDING a.s.
poradenství při výběru IS
Magnety s.r.o.
řízení implementace SAP
Urdiamant s.r.o.
řízení implementace SAP
Diafrikt s.r.o.
řízení implementace IS Compekon
Vojenské lesy a statky ČR s.p. Praha
dodání metodiky pro výběr IS
Lázně Jáchymov
řízení implementace SAP
Státní energetický regulační úřad
výběrové řízení na dodavatele po implementačních služeb