GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem
< zpět na přehled

Brněnské komunikace již rutinně používají ERP QI

20.7.2018

Projekt implementace nového IS byl náročný. Velký počet uživatelů, kteří dříve vedli agendy v Excelu, zákaznická řešení na míru se schopností vedení projektů investiční výstavby, které BKOM zajišťuje. Je tak postaven základ dalšímu rozvoji informačního systému. Svým nasazením v roli vedení projektu na straně BKOM jsme přispěli k úspěchu tohoto projektu.

.

DALŠÍ ZPRÁVY

15.7.2022

Bezpečnostní audit

Bezpečnostní audit

Přes 7 let zajišťujeme metodicky i prakticky potřebné úkony k realizaci bezpečnostních auditů nutných k zajištění provozování nabízených služeb zákazníka.

1.3.2022

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Proces výběrového řízení, spolupráce na řešení smluvních podmínek a nyní již vlastní řízení projektu na straně zákazníka vůči vybranému dodavateli ERP.

20.10.2020

Product Information Management

Product Information Management

Realizace správy informací o produktech, je další částí do komplexního informačního systému společnosti TON. Potřeba všech informací na jednom místě, podpora řešení B2B, to jsou hlavní benefity tohoto řešení.

9.9.2020

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

Je nám potěšením, že jsme mohli přispět svým odborným posudkem k návrhu smluv na dodávku a implementaci nového ERP, včetně servisních služeb. Je to další reference úspěšného využití našich zkušeností.