GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem
< zpět na přehled

Bezpečnostní reaudit ISO 27001

10.6.2017

Po loňském projektu certifikace, jsme letos podpořili jeho obhajobu.

Bezpečnostní reaudit ISO 27001

Oblast zábavy se přesouvá významným způsobem na internet. To jsou důvody toho, proč je pro tento byznys nastaveno spusta pravidel a IT bezpečnostních podmínek jejich provozování a to jak v ČR, tak v zahraničí. Naše činnost měla za úkol identifikovat tyto legislativní potřeby ve vybraných státech a následně definovat co je nutné zabezpečit, aby licence pro provozování byla udělena.

DALŠÍ ZPRÁVY

15.7.2022

Bezpečnostní audit

Bezpečnostní audit

Přes 7 let zajišťujeme metodicky i prakticky potřebné úkony k realizaci bezpečnostních auditů nutných k zajištění provozování nabízených služeb zákazníka.

1.3.2022

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Řídíme implementaci IS pro 1200 uživatelů

Proces výběrového řízení, spolupráce na řešení smluvních podmínek a nyní již vlastní řízení projektu na straně zákazníka vůči vybranému dodavateli ERP.

20.10.2020

Product Information Management

Product Information Management

Realizace správy informací o produktech, je další částí do komplexního informačního systému společnosti TON. Potřeba všech informací na jednom místě, podpora řešení B2B, to jsou hlavní benefity tohoto řešení.

9.9.2020

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

MORAVIA PROPAG vybírá nový IS

Je nám potěšením, že jsme mohli přispět svým odborným posudkem k návrhu smluv na dodávku a implementaci nového ERP, včetně servisních služeb. Je to další reference úspěšného využití našich zkušeností.