GADAS it consulting s.r.o.

Mám zájem
< zpět na přehled

Bezpečnostní reaudit ISO 27001

10.6.2017

Po loňském projektu certifikace, jsme letos podpořili jeho obhajobu.

Bezpečnostní reaudit ISO 27001

Oblast zábavy se přesouvá významným způsobem na internet. To jsou důvody toho, proč je pro tento byznys nastaveno spusta pravidel a IT bezpečnostních podmínek jejich provozování a to jak v ČR, tak v zahraničí. Naše činnost měla za úkol identifikovat tyto legislativní potřeby ve vybraných státech a následně definovat co je nutné zabezpečit, aby licence pro provozování byla udělena.

DALŠÍ ZPRÁVY

20.10.2017

TON a.s. realizuje analýzu 10 let používaného IS NAV

TON a.s. realizuje analýzu 10 let používaného IS NAV

Informační systém používaný již 10 let vyžaduje provedení revize všech procesů. Identifikují se tak zažité postupy a to vše ve vazbě na nejnovější verzi Microsoft Dynamics NAV 2017. Řídíme projekt analýzy ve všech logistických procesech, včetně diagnostiky použití IS v oblasti financí.

5.9.2017

O prázdninách jsme byli vidět

O prázdninách jsme byli vidět

V období prázdnin finišovalo více projektů, na kterých jsme pracovali, až jsme překvapili samotné dodavatele informačních systémů svými aktivitami. Proto byla GADAS it consulting vidět jako zpracovatel zadávací dokumentace na dodávku ERP pro společnost MORAVIA CANS v Bojkovicích, v CIO Business world vyšla případová studie implementace Sharepoint ve společnosti TON a.s. a také bylo vypsáno výběrové řízení na dodávku ERP pro společnost Brněnské komunikace a.s. .